Doradztwo  |  Rekrutacja  |  Zatrudnienie   Profesjonalne Rozwiązania HR  

Wykonanie: Studio CLICKON

Napisz, jakiego szukasz pracownika

Praca Stała - Usługi

Praca Tymczasowa

Napisz, jakiego szukasz pracownika.

Napisz, jakiego szukasz pracownika.

Napisz, jakiego szukasz pracownika.

WYG HR Consulting © 2014 | grupa WYG | Polityka prywatności

Pobierz wersję PDF artykułu

Rekrutacja specjalistyczna

 

Oferta Rekrutacji Specjalistycznej obejmuje pozyskanie kandydatów spełniających określone przez klienta kryteria stanowiskowe. Proces rekrutacyjny, prowadzony

z zachowaniem najwyższej rzetelności, może dotyczyć stanowisk w każdym z sektorów biznesowych. Podstawą rekrutacji jest analiza oczekiwań klienta oraz przeprowadzanie badań kompetencyjnych i motywacyjnych potencjalnego kandydata. Gwarantujemy dotarcie do osób zarówno aktywnych, jak i pasywnych na rynku pracy.

 

Celem prowadzonych działań jest zawsze pozyskanie najlepszych talentów

w określonym obszarze biznesowym.

 

Executive Search

 

Executive Search to metoda bezpośredniego poszukiwania kandydatów, wykorzystywana najczęściej przy rekrutacji na stanowiska w Radach Nadzorczych, Zarządach firm oraz na kluczowe stanowiska dyrektorskie. W oparciu o wnikliwą analizę rynku, przy wykorzystaniu profesjonalnych technik i narzędzi rekrutacji oraz dyskretnie docieramy poprzez sprawdzone kanały rekrutacyjne do kandydatów, którzy posiadają ściśle określone przez klienta kompetencje i kwalifikacje.

 

Rekomendowani przez nas kandydaci to osoby pełniące kluczowe stanowiska, których doświadczenie  i wiedza zaspokoją  oczekiwania klienta.