Doradztwo  |  Rekrutacja  |  Zatrudnienie   Profesjonalne Rozwiązania HR  

Prześlij swoje CV

Praca tymczasowa

Dla Kandydata / Praca Tymczasowa 

Napisz, jakiego szukasz pracownika.

Napisz, jakiego szukasz pracownika.

Napisz, jakiego szukasz pracownika.

Praca Stała

Wykonanie: Studio CLICKON

WYG HR Consulting © 2014 | grupa WYG | Polityka prywatności

Pobierz wersję PDF artykułu

Oferty Pracy

WYG HR Consulting prowadzi ciągłą rekrutację dla osób chętnych podjąć pracę zarówno w formie zatrudnienia dorywczego, jak i zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin za pośrednictwem WYG HR Consulting.

 

Pomagamy znaleźć zatrudnienie u pracodawców, których profil wykowywanej działalności oraz wymagania stanowiskowe są zgodne z umiejętnościami i oczekiwaniami kandydatów.

 

W przypadku pracy tymczasowej w formie dorywczego zatrudnienia bierzemy pod uwagę dyspozycyjność kandydatów, aby pomóc pogodzić zatrudnienie z innymi zobowiązaniami naszych kandydatów.

 

Dla osób w pełni dyspozycyjnych oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin u klientów WYG HR Consulting. Chęć wykorzystania swych umiejętności oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę są aspektami decydującymi o zatrudnieniu.

 

Często zatrudnienie przez WYG HR Consulting jest tylko wstępnym etapem – okresem próbnym, po którym kandydat zyskuje możliwość objęcia stanowiska bezpośrednio u klienta.

 

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w zakładce Oferty pracy oraz aplikację na wybrane stanowiska. W przypadku braku odpowiednich ofert,  zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z najbliższym biurem WYG HR Consulting.